.

.

AKTUALIZOVAŤ NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Ako sa žije známej milionárskej rodinke Die Geissens?

  • PDF
9787
Like!

Robert-Geissen-Die-Geissens

Reality show o bohatej rodine Geissenovcov, ktorá divákom ukáže, aký je život bohatých.

.

.

46 ročný multimilionár Robert Geiss, zakladateľ módnej značky Uncle Sam, žije so svojou rodinou, manželkou Carmen a dcérami Davinou Shakirou a Shaniou Tyrou, v skutočnom prepychu. Geiss vlastní mnohé nehnuteľnosti, napríklad penthouse v Monaku, vilu v Saint Tropez či reprezentatívny dom v Kitzbüheli, luxusné jachty, obrovský automobilový park, v ktorom má Bentley, Hummer, aj Rolls Royce. Robert Geiss s rodinou si vyberá len tie najluxusnejšie veci. Žije závideniahodný život v prepychu, o akom sa obyčajným smrteľníkom môže iba snívať!

Viete aké názory majú iní čitatelia na internete ?

Prepáčte, ale nikoho nezaujíma život nejakej bohatej rodiny. My obyčajný ľudia máme kopec iných problémov a nejdeme sa preto tlačiť do TV aby nás každý videl, aký máme ťažký život. Neviem prečo si Slovenské televízie vyberajú takéto projekty.

Ukázali nám, čo si človek dokáže zadovážiť a ako zostáva bohatým a bohatne viac a viac, keď si základ zabezpečí. Ako sa dokáže starať o hlúposti a robiť hlúposti a pritom vo svete by mohol byť pri mnohých problémoch užitočný. Otvorili aspoň okno bez ostychu a to si ja vážim.

Niektorí ľudia su natoľko chudobní, že jediné čo majú sú peniaze. Geissenovci sú toho len ďalším dôkazom. Pendlujú medzi štátmi, míňajú tisíce eur a do kamery trepú tie najväčšie múdrosti. Niekto sa na tom zasmeje, ale mne je z toho ťažko. Nevidím a ani nechápem žiaden dôvod, že prečo by sa na tento nezmysel mal niekto pozerať.

Naozaj nepovažujem za potrebné sledovať, ako sa rodinka nemeckých boháčov chvastá bohatstvom, ktoré normálny priemerný človek nenahromadí ani za jeden život. IQ starej Geissovej je navyše samostatná kapitola. Z mnohých tu prispievajúcich je cítiť závisť. Mne sú sympatický. Ak by som mala veľa penazí tak by som žila ináč ako oni, tak aby som každý deň spravila niečo zaujímavé a nie tam polehovať na jachte. Je vidno ako sa nudia.

.

.

ODPORÚČAME:

Najstrašidelnejší dom vo Veľkej Británii dom v Borley

Spomienky na zlaté časy v Socialistickom Československu

Rodina si za štyri mesiace postavila hobití domček

Osemročný Ahmed sa stal detským vojakom

tags: ako sa zije znamej milionarskej rodinke die geissens

Najčítanejšie Zaujímavosti

Zaujímavé stránky:

zahradnecentrum

ovocieazelenina