.

.

AKTUALIZOVAŤ NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Pozor na nebezpečné zrkadlá doma aj v práci a na ich negatívnu energiu

  • PDF
8420
Like!

nebezpecne-zrkadla

Dom, byt, obývačka, spálňa a jej posolstvo. Pohoda a príjemná atmosféra v našom bývaní, ale aj v našej práci, v kancelárii, v obchode.

Vedeli ste že Staročínske umenie Feng šuej ľuďom stáročia pomáha yhýbať sa negatívnym energiám a hlavne stresu, pomáha navodiť v človeku príjemnú pohodu a tým prežívať kľudný a harmonický život.

.

.

Dosť negatívnym elementom v našom bývaní a v práci sú práve zrkadlá. Aj keď si to mnohokrát neuvedomujeme, pôsobia na nás a na naše myslenie takzvaným chladným magickým sposôbom.

Je veľa príkladov, ale vždy sa učíme vnímať posolstvo prírody, o čom hovorí aj samotné učenie Feng-šuej.

Zrkadlá v predsieni sú krajne nevhodné, ani zrkadlo umiestnovať priamo proti vchodovým dverám.

Cez vchodové dvere totiž vchádza do domu veľké množstvo pozitívnej energie, ktorá je užitočná pre všetkých obyvateľov domu.

nebezpecne-zrkadla-gobtube

Takto umiestnené zrkadlá túto prospešnú energiu okamžite odrazia naspäť. To sa potom môže dlhodobo negatívne prejavovať v nesúlade medzi obyvateľmi, depresie v rodinnom živote, večná podráždenosť, pretože niektorí ľudia sú viacej citlivý a ani si to neuvedomujú že im odoberá energiu práve zrkadlo.

Alebo napríklad aj vo vzniku chronických zdravotných ťažkostí a podobne. Preto si pamätajme, že zrkadlá odrážajú pozitívnu energiu von z našeho bývania, domu, alebo bytu. To platí tak isto aj v práci, ak máme zrkadlá v kancelárii, nebodaj v obchode a podobne.

Napríklad zrkadlá v kancelárii sústavne odrážajú pozitívnu energiu von z miestnosti a zostane len negatívna.

Potom sme neustále zle naladení, podráždení, nevrlí, najedovaní, stále nám niečo je, ani sami nevieme čo. A presne toto môžu spôsobovať práve zrkadlá, zrkadlové steny, vitríny, zrkadlové stolíky v miestnosti.

nebezpecne-zrkadla-gobtube 1

Ale ak napríklad prezrkadlený priestor jednoducho zrušíme, rôzne zrkadlové stolíky a veľké zrkadlové steny, vitríny a všetky zrkadlové sprostosti z miestnosti vyhodíme a nahradíme napríklad prírodným materiálom, borovicovým drevom, bukom, dubom a zladíme k tomu rôzne bytové kvety, atmosféra sa postupne premení na oázu pokoja a radosti, pasiu pretrvávať v príbytku a príjemne relaxovať.

.

.

Tak isto byť príjemne naladení sa dá aj v práci, ak dodržíme tieto určité prírodné harmónie. Naše pocity a vnímanie okolia je tiež dôležité.

Keď prídeme domov a prvé, čo uvidíme, je náš vlastný obraz v zrkadle, prinášame si tým domov všetko čo nás ten deň stretlo, príjemné ale i nepríjemné veci.

A nemusíme si ani neustále pripomínať feng-shuei, z vlastnej skúsenosti určite všetci vieme, ako je občas nepríjemné sa vidieť v temnej predsieni ešte pred rozsvietením. V spálni je najlepšie, keď sa zaobídeme bez zrkadiel.

Práve príčina bezsenných nocí alebo krehkého zdravia, môže byť v tom ako a kam smerujú vaše zrkadlá. Ale pozor, zrkadlá ukrývajú v sebe aj iné magické účinky, pozeranie na lesklú plochu sa používa ako jedna z metód vstupu do hypnózy.

nebezpecne-zrkadla-gobtube 2

Zrkadlá taktiež spôsobujú neustály pocit chladu. Zrkadlá sa nikdy nedoporučujú umiestňovať oproti sebe, vytvára to energetický chaos a môže to spôsobovať neustále nepríjemnosti v životoch obyvateľov.

Nakoniec ešte jedna dôležitá rada, staré zrkadlá, ktoré sa nachádzali v priestoroch, kde sa udiali násilnosti, napríklad vraždy, bitky, domáce násilie, krik, znásilnenia a iné zlé veci sa doporučujú z domova odstrániť a nikdy nepoužívať v priestoroch na bývanie ani v práci.

Starí Číňania verili, že si zrkadlá pamätajú všetky tieto udalosti a preto by mohli neustále na nás pôsobiť a narušovať tak harmóniu v priestore i v našom živote.

Náš život sa stáva denodenne náročným vďaka množstvu povinností, ktorých sprievodcom je stres. Preto je pre náš život tak potrebná oáza kde sa cítime dobre, kde sa môžeme uvoľniť, relaxovať a čerpať novú pozitívnu energiu a to i počas práce.

Zdroj: internet

Najčítanejšie Zaujímavosti

Zaujímavé stránky:

zahradnecentrum

ovocieazelenina